Rowery Poznań

  • Sklep rowerowy Poznań

    Staramy się oferować państwu produkty wyłącznie najwyższej klasy, których sami używamy lub których chcielibyśmy używać.

  • Serwis rowerowy Poznań

    Nasz serwis jako działa pod szyldem Shimano Service Center. Takim certyfikatem poszczycić się mogą tylko wybrane serwisy. Wykonujemy wszelkie prace związane z naprawą, konserwcją a także modyfikacją roweru.

  • Po pierwsze Klient

    Sami jesteśmy rowerzystami od wielu lat. Zapewniamy szereg usług, które pozwolą Państwu zoptymalizować działanie swojego roweru. Siodło, ubiór, chwyty i modyfikacja geometrii roweru poprawią nie tylko komfort ale także wyniki.

Witamy Państwa na stronie sklepu i serwisu rowerowego CCR SPORT POZNAŃ.
Jesteśmy jednym z najstarszych sklepów rowerowych w Poznaniu. Nasz zespół każdego dnia dokłada wszelkich starań aby pomagać Klientom w doborze odpowiedniego sprzętu rowerowego. W ofercie posiadamy większość typów rowerów najpopuarniejszych marek.
W stałej ofercie posiadamy między innymi rowery miejskie, rowery trekkingowe, rowery crossowe. Oferujemy również rowery górskie, szosowe i triathlonowe.
Jesteśmy specjalistami w rowerach elektrycznych. W ofercie mamy rowery elektryczne kilku marek m.in. KROSS, Ecobike, Cannondale. Posiadamy również zestawy zmieniające zwykły rower w rower elektryczny.
Jednocześnie jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami rowerów KROSS, Cannondale, GT, Romet, Author, Accent, Strida.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części rowerowych, akcesoriów rowerowych oraz usługami profesjonalnego serwisu.

Godziny otwarcia »Dlaczego warto nas wybrać?

Obsługa

Obsługujemy tak jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni. Nasz zespół posiada fachową wiedzę w obszarze każdej dyscypliny rowerowej. Od rowerów dziecięcych przez rowery na komunię i rowery górskie aż po rowery szosowe i elektryczne. Żaden rodzaj roweru nie stanowi dla nas tajemnicy – no może poza monocyklami 😉

Serwis

Tytuł Shimano Service Center zobowiązuje! Naprawiamy rowery tak jakby to były rowery naszych pociech. Oddając nam rower możesz być pewien, że wyjedziesz i szybko nie wrócisz. No chyba, że z kolejnym rowerem.

Asortyment

Jako rowerzyści z zamiłowania, chcemy oferować Wam marki, których sami używamy i na których polegamy. Znajdziesz u nas rowery z wysokiej półki ale i te na każdą kieszeń. Możesz być pewien, że na rowerze od nas przejedziesz gładko przez życie😎 


CCR SPORT to przede wszystkim ludzie, których pasją są rowery. To ekipa, która każdą wolną chwilę spędza na dwóch kółkach. Jeździmy na rowerach szosowych, górskich i trekkingowych. Nasze doświadczenie wykorzystujemy, aby uczynić wasze wrażenia z jazdy jeszcze przyjemniejszymi.

Więcej o nas »