Rowery Bydgoszcz Fordońska 137

  • Sklep

    Staramy się oferować państwu produkty wyłącznie najwyższej klasy, których sami używamy lub których chcielibyśmy używać.

  • Serwis rowerowy Bydgoszcz

    Nasz serwis jako działa pod szyldem Shimano Service Center. Takim certyfikatem poszczycić się mogą tylko wybrane serwisy. Wykonujemy wszelkie prace związane z naprawą, konserwcją a także modyfikacją roweru.

  • Po pierwsze Klient

    Sami jesteśmy rowerzystami od wielu lat. Zapewniamy szereg usług, które pozwolą Państwu zoptymalizować działanie swojego roweru. Siodło, ubiór, chwyty i modyfikacja geometrii roweru poprawią nie tylko komfort ale także wyniki.

Witamy Państwa na stronie sklepu i serwisu rowerowego CCR SPORT BYDGOSZCZ.
Jesteśmy jednym z najstarszych i najewiększych sklepów rowerowych w Bydgoszczy. Nasz zespół każdego dnia dokłada wszelkich starań aby pomagać Klientom w doborze odpowiedniego sprzętu rowerowego. W ofercie posiadamy większość typów rowerów najpopuarniejszych marek.
W stałej ofercie posiadamy między innymi rowery miejskie, rowery trekkingowe, rowery crossowe. Oferujemy również rowery górskie, szosowe i triathlonowe.
Jesteśmy specjalistami w rowerach elektrycznych. W ofercie mamy rowery elektryczne kilku marek m.in. Kross, Ecobike, Cannondale oraz Scott. Posiadamy również zestawy zmieniające zwykły rower w rower elektryczny.
Jednocześnie jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami rowerów KROSS, Scott, Cannondale, GT, Romet, Author, Accent.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części rowerowych, akcesoriów rowerowych oraz usługami profesjonalnego serwisu.

Godziny otwarcia »Dlaczego warto nas wybrać?

Obsługa

Nasz zespół posiada unikalną wiedzę w obszarze każdej dyscypliny rowerowej. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi - pomagamy rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Serwis

Najwyższa jakość i szeroki zakres oferowanych usług pozwoliły nam  uzyskać status Shimano Service Center.

Asortyment

Jako rowerzyści z zamiłowania, chcemy oferować wam marki, których sami używamy i na których polegamy. Każdy oferowany przez nas produkt został przetestowany i poddany wielu wymagającym próbom.


CCR SPORT to przede wszystkim ludzie, których pasją są rowery. To ekipa, która każdą wolną chwilę spędza na dwóch kółkach. Jeździmy na rowerach szosowych, górskich i trekkingowych. Nasze doświadczenie wykorzystujemy, aby uczynić wasze wrażenia z jazdy jeszcze przyjemniejszymi.

Więcej o nas »