Poznań - Ptasia 10

Artur - kierownik sklepu

Artur to typ sportowca. Miłośnik wyścigów szosowych oraz cross-country. Poza rowerami interesuje się także biegami oraz pływaniem.

Daniel - doradca klienta

Daniel jest z nami już od ponad 3 lat, jego pasją jest szeroko pojęte podróże na 2 kółkach. Chętnie pomoże z doborem sprzętu na wyprawę pod niemal każdy rower. Jest miłośnikiem niekonwencjonalnych pomysłów rowerowych. Po pracy - akwarysta i rowerowy turysta.

Łukasz - doradca klienta

Lubi góry, rower i cierpienie na treningu. Każdą wolną chwilę spędza w górach, testując nowe trasy zjazdowe. Miłośnik cen katalogowych.

Agnieszka - doradca klienta

Łukasz - mechanik

Nie rozróżnia rowerów na gorsze i lepsze. Są rowery mniej lub bardziej ciekawe, a dopóki ich użytkownicy przyczyniają sie do redukcji spalin w wydychanym powietrzu, zawsze mogą liczyć na pomocną dłoń Łukasza. To wlaśnie rowery w przestrzeni miejskiej są dla jego najwiekszą inspiracją i to ich ewolucja zajmuje go najbardziej.

Jarek - mechanik

Entuzjasta klasycznych i sprawdzonych rozwiązań. Zapalony sakwiarz i podróżnik. Kolekcjoner częśći rowerowych.

Karol - mechanik

Karol to nasz specjalista od szeroko pojętego zawieszenia. Jeżeli masz jakikolwiek problem z działaniem lub regulacją amortyzatora, dzwoń lub pytaj w sklepie o Karola. Pełen serwis dowolnego widelca podparty szeregiem uzyskanych certyfikatów czołowych producentów,

Bartek

Jest entuzjastą wszystkich maszyn na dwóch kółkach, ale największym uczuciem darzy kolarstwo szosowe. Rower towarzyszy mu przez całe życie już od wczesnych dni dzieciństwa. Nie wyobraża sobie dnia bez zrobienia przynajmniej kilku kilometrów.